Naujienos

RAUDONASIS KRYŽIUS KVIEČIA SAVANORIAUTI VYKDANT VAKCINACIJĄ NUO KORONAVIRUSO

2021 03 09

Norime pasidžiaugti sklandžiu vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesu Šeškinės poliklinikoje. Pirmosios iš prioritetinių gyventojų grupių jau paskiepytos abiem vakcinos dozėmis, sklandžiai baigiamas pačių vyriausiųjų (per 80 metų), vykdomas 75–79 metų senjorų skiepijimas.

Šiuo metu atvykti pasiskiepyti pirmuoju skiepu kviečiame 70–74 m. pacientus, o 65–69 m. gyventojus tikimės paskiepyti kovo pabaigoje–balandžio pradžioje.

Nė vienam pacientui niekuo rūpintis nereikia. Kiekvienam bus paskambinta asmeniškai, vėliau tie, kurie pageidaus pasiskiepyti nuo koronaviruso, gaus SMS pranešimus dėl vakcinacijos konkrečios datos ir laiko.

Prie sklandaus vakcinavimo proceso labai prisideda ir Raudonojo Kryžiaus savanoriai. Jie reguliuoja pakviestų į polikliniką pacientų srautus, pagelbsti pildant dokumentus.

Akivaizdu, kad vakcinacija nuo koronaviruso šalyje tik įsibėgėja. Ateityje, ypač prasidėjus masiniam gyventojų skiepijimui, padedančių rankų reikės dar daugiau. Dalijamės Raudonojo Kryžiaus kvietimu prisijungti prie savanorių gretų ir sutelkti bendras pastangas dėl šio svarbaus visai Lietuvai ir pasauliui reikalo.

Daugiau informacijos: https://www.redcross.lt/lietuvos-raudonasis-kryzius-kviecia-savanorius-padeti-savo-miestams-vakcinacijos-metu

Tik būdami pilietiški mes kartu įveiksime kylančius iššūkius. Nuoširdžiai tikime, kad visų mūsų pastangomis Lietuvoje jau netrukus būsime sveikesni bei saugesni, o prisimindami šį laikotarpį, drąsiai galėsime pasakyti: gyvenome neramiais laikais ir buvome tie, kurie veikė.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.