REKOMENDUOJAM 1000 PROC.!

2020 06 25

Kai už lango įsišėlusi šilta vasara ir ne vienas iš mūsų kraunasi atostogų lagaminus, Šeškinės poliklinika nepaliauja rūpintis savo teikiamų paslaugų kokybe ir prieinamumu.

Su džiaugsmu pranešame, kad šeimos gydytoja Aurika Bazilienė didina savo apylinkę ir kviečia prie jos registruotis naujus pacientus. Ši medikė Šeškinės poliklinikoje dirba dar tik metus, bet jau yra pelniusi bendruomenės pagarbą ir meilę.

„Nuostabi, maloni daktarė! Tikrai labai išmananti savo darbą. Kad visi tokie būtų. Dar nebuvau sutikus geresnės. Tik teigiami atsiliepimai. Rekomendoju 1000 proc.“

„Gydytoja iš didžiosios raidės. Aš esu labai laiminga, kad ši gydytoja rūpinasi visa mano šeima, nes jos atsidavimas darbui yra pavyzdys visiems gydytojams. Konkreti, reikli, užsispyrusi ir labai maloni, puikiai sutaria su vaikais ir tikrai išmano tai, apie ką kalbam jos kabinete...“

„Daktarė, verta pagarbos ir dėmesio. Žmogus, atsidavęs savo profesijai.“

„Ši gydytoja mums žinoma jau iš anksčiau, rūpinosi visa mūsų šeimyna. Jos dėmesys, priežiūra buvo ypatingi, o kvalifikacija neįkainojama. Švelni, rūpestinga – tik geriausi atsiliepimai...“

Taip apie šeimos gydytoją A. Bazilienę atsiliepia buvę ir esami jos pacientai portale www.pincetas.lt. Todėl prašome naudotis palankia proga ir savo bei savo šeimos narių sveikatą patikėti šiai puikiai gydytojai.

O prisiregistruoti prie Šeškinės poliklinikos galite neišeidami iš namų – internetu. Poliklinikos interneto svetainėje tereikia pasirinkti BŪK MŪSŲ PACIENTAS, prisijungti prie https://e.poliklinika.lt/ ir užpildyti prašymą. Išplėtus mūsų internetinės registracijos galimybes, nuo šiolei taip pat paprastai tėvai gali priregistruoti savo vaikus: asmeninės paskyros skyriuje PRAŠYMAS PRIREGISTRUOTI PRIE ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS reikia rinktis NORIU PRIREGISTRUOTI KITĄ ASMENĮ.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!