REZIDENTĖS SAKO: JAUČIAMĖS KAIP NAMIE

2020 10 14

Jau daugiau kaip mėnesį 8 būsimosios šeimos gydytojos rezidentės praktinės patirties semiasi Šeškinės poliklinikoje. Vakar savo darbinio gyvenimo įspūdžiais jos pasidalijo su poliklinikos administracija ir kolegomis.

Rezidentės pripažino buvusios gražiai priimtos, daug išmokusios, realiai paragavusios šeimos gydytojo duonos, kuri, pasirodo, ne tokia jau juoda. Praktikos vadovai bendrauja geranoriškai, kontaktas su jais kasdienis ir labai naudingas. „Visą laiką jautėmės kaip namie“, – sakė ne viena rezidentė. Tad pagarbos ir pasitikėjimo, akivaizdu, jaunosioms kolegėms nepritrūko.

Poliklinikos senbuviai savo ruožtu pasidžiaugė, kad būsimosios šeimos gydytojos pasirodė puikiai pasirengusios, ir pripažino, jog jų buvimas jiems taip pat be galo svarbus. Jų dėka galima pasitikrinti ir savo patirtį, t. y. suvokti, ką gali perduoti jauniesiems kolegoms, savotiškai išsiplėšti iš darbo rutinos ir kartu perimti jų smalsumą, pozityvumą, išgirsti... net ir naujausių medicinos žinių.