RUGSĖJO 8-OJI – PASAULINĖ KINEZITERAPEUTO DIENA

2020 09 08

1951 m. rugsėjo 8 d. buvo įkurta Pasaulinė kineziterapeutų organizacija. Ir nuo to laiko pasaulyje šią dieną švenčiama profesinė kineziterapeutų šventė.

Tokią dieną norisi priminti, kiek daug šios srities medikai prisideda prie savo pacientų sveikatos, kiek daug žmonių sugrąžina į visavertį gyvenimą. O mūsų poliklinikos kineziterapeutai pacientų itin mylimi ir gerbiami. Ne vienas pastebi, kad jų dėka sumažėja ne tik fizinis skausmas. Nes šie medikai nebijo prisiliesti prie žmogaus, savo rūpestingumu pagydydami ir jo dvasią.

Sveikiname mielus kolegas gražios šventės proga. Tegul nepritrūksta jums skirtų šiltų žvilgsnių, nuoširdžių padėkos žodžių ar nebylių šypsenų, tariančių ačiū!