Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA KVIEČIA SKIEPYTIS NUO SEZONINIO GRIPO

2022 02 17

Šeškinės poliklinika kviečia 65 metų ir vyresnio amžiaus bei lėtinėmis ligomis sergančius pacientus nedelsti ir pasiskiepyti nuo sezoninio gripo, siekiant išvengti gripo komplikacijų, sukeliančių daugybinius pažeidimus bei liekamuosius reiškinius, rizikos. 

Didžiausias pavojus susirgti gripu yra šaltuoju metų laikotarpiu – nuo spalio iki kovo. Todėl jeigu  nepasiskiepijote rudenį, tikslinga paskubėti ir pasiskiepyti iki pavasario, kadangi pavojus susirgti gripu vis dar išlieka.

LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ š. m. vasario 15 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė kalbėjo apie tai, kad pastebėjo visuomenės klaidingų įsitikinimų, jog pasiskiepijus nuo COVID-19 infekcijos, nebereikia skiepytis nuo gripo.

Svarbu pažymėti, kad tam tikra vakcina apsaugo tik nuo tam tikros ligos. Tai reiškia, kad pasiskiepijus nuo sezoninio gripo susiformuoja imunitetas gripo virusui, pasiskiepijus nuo COVID-19 ligos – COVID-19 ligą sukeliančiam virusui.

Šeškinės poliklinikos pacientams suteikiama galimybė vieno vizito metu iš karto pasiskiepyti nuo kelių skirtingų ligų – gripo, COVID-19 ligos ir pneumokokinės infekcijos. Vakcinos yra saugios ir tarpusavyje suderinamos, todėl skiepytis nuo šių infekcinių ligų galima vieno vizito metu, dozes suleidžiant į skirtingas kūno vietas. 

Žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis, 65 metų ir vyresni senjorai, nėščiosios bei kiti rizikos grupėms priklausantys asmenys Šeškinės poliklinikoje nuo gripo skiepijami nemokamai saugia ir efektyvia keturvalente vakcina „Influvac Tetra“. Užsiregistruoti galima tel. 8 5 250 2000, kreipiantis į registratūrą ar savo šeimos gydytoją.

Primename, kad pasiskiepijus nuo gripo apsauga išlieka visą sezoną.

Išsamiau apie skiepus nuo gripo: https://www.poliklinika.lt/skiepai-nuo-gripo/

Pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos gali visi gyventojai registruodamiesi internetu koronastop.lt arba telefonu 1808.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.