ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA LAUKIA NORINČIŲJŲ PASISKIEPYTI NUO COVID-19

2022 01 18

Šeškinės poliklinika laukia pacientų, norinčių pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, ir didina vakcinacijos apimtis. Tai ypač aktualu dabar, kai vakcinacijos centras „Litexpo“ užvėrė duris.

Registracija skiepytis nuo COVID-19 vykdoma internetu www.koronastop.lt, karštąja linija 1808 arba bendruoju Šeškinės poliklinikos telefonu 8 5 250 2000.

Šeškinės poliklinikoje vaikai nuo 5 iki 12 metų skiepijami 337 kab. (vaikų poliklinikos III aukšte), suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų – 254 kab. (suaugusiųjų poliklinikos II aukšte).

Įėjimas – per vaikų poliklinikos pagrindinį įėjimą. Įėjus prašome sekti nuorodas ir skirtingų spalvų krypties juostas: vaikams – geltona, suaugusiesiems – žalia.

Jeigu turite klausimų, susijusių su skiepais nuo COVID-19 ligos, susisiekite tel. 8 643 09 737 arba el. p. covid.skiepai@poliklinika.lt

Taip pat primename, kad nusprendusieji pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos taupydami laiką patogiai gali pasiskiepyti ir nuo sezoninio gripo.

Išsamiai apie skiepus nuo gripo Šeškinės poliklinikoje: https://www.poliklinika.lt/skiepai-nuo-gripo/