ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA – SAUGI ZONA PACIENTAMS IR DARBUOTOJAMS

2021 07 15

Sveikatos apsaugos ministerija susistemino duomenis, kiek žmonių įmonėse ir įstaigose, turinčiose bent 100 darbuotojų, jau pasiskiepijo nuo koronaviruso. Ir čia Šeškinės poliklinika – tarp lyderių.

Pastaruoju metu, kai skiepijimosi nuo COVID-19 tempai šalyje sulėtėjo, o naujų šios ligos atvejų skaičius vėl pradėjo augti, itin svarbu, kad žmogus, atėjęs į sveikatos priežiūros ar gydymo įstaigą, jaustųsi saugiai ir komfortiškai, kad žinotų, jog pasistengta iš aplinkos kiek įmanoma pašalinti galimas grėsmes ir rizikos veiksnius. Ne mažiau svarbu saugias darbo sąlygas užtikrinti ir medikams. Ir jokia paslaptis, kad mūsų pilietiškumas bei atsakingumas glaudžiai susiję su visuomenės sveikata ir gerove.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Šeškinės poliklinikoje nuo COVID-19 ligos pasiskiepijo apie 77 proc. darbuotojų. Įvertinus ir koronavirusu persirgusių žmonių skaičių, bendras imunizacijos poliklinikoje lygis – per 90 proc.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!