Šeškinės poliklinika – Skaidri sveikatos priežiūros įstaiga

2020 02 26

Didžiuojamės galėdami pranešti, kad Vilniaus miesto savivaldybė Šeškinės poliklinikai penkeriems metams suteikė Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą. Tokiu vardu gali vadintis tik tos gydymo įstaigos, kurios atitinka aukščiausius skaidrumo kriterijus ir savo darbe aktyviai taiko korupcijos prevencijos metodus.

Skaidrios sveikatos priežiūros įstaigos vardas Šeškinės poliklinikai buvo suteiktas savivaldybės administracijos sudarytai komisijai atlikus išsamų patikrinimą. Iš 125 galimų balų poliklinika surinko 121!

Tai tik rodo, kad sąžiningumas, skaidrumas ir atsakomybė yra esminės vertybės, kuriomis mes vadovaujamės kasdien.