ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA VĖL TURI NEMOKAMOS GRIPO VAKCINOS

2021 11 04

Šeškinės polikliniką pasiekė antroji dalis nemokamos keturvalentės gripo vakcinos „Influvac Tetra“, skirtos skiepyti prie poliklinikos prisiregistravusiems rizikos grupių pacientams.

Jeigu priklausote rizikos grupei ir norite nemokamai pasiskiepyti nuo gripo, skambinkite bendruoju poliklinikos tel. 8 5 250 2000 – registracija vyksta.

Primename, kad nemokamai nuo gripo gali pasiskiepyti:

• 65 metų ir vyresni asmenys;
  • nėščiosios;
  • asmenys iki 65 metų, sergantys vėžiu, lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, plaučių, inkstų ligomis, bronchine astma ir kt. ligomis;
  • asmenys, kurie gyvena socialinės globos ir slaugos įstaigose;
  • sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.

Asmenys, kurie nepriklauso rizikos grupei, tačiau taip pat nori apsisaugoti nuo gripo, vis dar gali rinktis mokamą gripo vakciną. Vakcinos nuo gripo kaina – 12,80 euro. Skiepijame saugia ir efektyvia keturvalente vakcina „Fluarix Tetra“, tinkama pacientams nuo 6 mėn. Registruotis mokamiems skiepams galima tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/. Šeimos (vaikų ligų) gydytojo siuntimas nereikalingas. Sveikatos patikra prieš skiepą atliekama kabinete, kuriame vykdoma vakcinacija: prie poliklinikos prisiregistravusiems pacientams ši paslauga suteikiama nemokamai, neprisiregistravusiems – papildomai kainuoja 6 eurus.

Vaikams ir paaugliams (nuo 2 iki 18 m.) siūloma rinktis purškiamą vakciną nuo gripo „Fluenz Tetra“, vartojamą kaip nosies purškalas. Dėl skiepo šia vakcina būtina pasitarti su savo šeimos (vaikų ligų) gydytoju. Išrašęs siuntimą skiepytis, gydytojas užregistruoja į Skiepų kabinetą. Vakcinos kaina – 24,87 euro.

PRIMENAME: Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami visi su COVID-19 liga susiję tyrimai: PGR tyrimas (kaina – 42,28 euro), greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (kaina – 12,33 euro), COVID-19 antikūnų tyrimas (kaina – 13,29 euro).

Registracija COVID-19 tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!