Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – NEMOKAMAS COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAS

2021 12 02

Nuo gruodžio 6 d. Šeškinės poliklinikoje bus atliekami ir nemokami COVID-19 antikūnų tyrimai.

Šis tyrimas gali būti atliekamas:

  • vieną kartą – 17 m. ir vyresniems asmenims, kuriems po skiepijimosi nuo COVID-19 ligos pagal patvirtintą vakcinacijos schemą yra praėję ne mažiau nei 120 dienų ir kurie nėra vakcinuoti stiprinamąja „Comirnaty“, „Spikevax“ ar „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos doze ar nėra sirgę koronaviruso infekcija (neturi diagnozės, patvirtintos teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu);
  • neribojant tyrimų skaičiaus – vaikams nuo 12 iki 16 metų.

Ar pacientui galima nemokamai atlikti šį tyrimą, bus tikrinama. Jei paaiškės, kad nemokamas tyrimas nepriklauso, pacientas galės už jį susimokėti savo lėšomis arba tyrimo atsisakyti.

Registruotis nemokamam COVID-19 antikūnų tyrimui jau galima tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/

PRIMENAME: Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami visi su COVID-19 liga susiję mokami tyrimai: PGR tyrimas (kaina – 42,28 euro), greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (kaina – 12,33 euro), COVID-19 antikūnų tyrimas (kaina – 13,29 euro).

Registracija COVID-19 tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.