Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE NUO KORONAVIRUSO PASISKIEPIJA VIS DAUGIAU ŽMONIŲ

2021 02 18

Šeškinės poliklinikoje skiepijimas nuo COVID-19 ligos vyksta sklandžiai. Įsibėgėjo prioritetinių gyventojų grupių revakcinacija – dalis pacientų jau sulaukė antrojo skiepo, didėja poliklinikoje paskiepytų sostinės mokyklų ir darželių pedagogų gretos. Kitą savaitę pasiskiepyti nuo koronaviruso jau kviesime ir senjorus.

Senjorų skiepijimas, kaip ir planuota, poliklinikoje pradedamas nuo pačių vyriausiųjų. Pirmiausia vakcina bus skirta 80 m. ir vyresniems vilniečiams, vėliau – 75–79 m., po jų 70–74 m., o paskutiniai senjorų skiepijimo eilėje liks 65–69 m. gyventojai.

Nė vienam pacientui niekuo rūpintis nereikia. Kiekvienam bus paskambinta asmeniškai, vėliau tie, kurie pageidaus pasiskiepyti nuo koronaviruso, gaus SMS pranešimus dėl vakcinacijos konkrečios datos ir laiko.

Senjorų patogumui jiems paskiepyti pritaikytos patalpos pirmame aukšte – poliklinikos II korpuso (Vaikų poliklinikos) 143 ir 145 kab.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.