Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE NUO KORONAVIRUSO PASKIEPYTA JAU PER 10 000 PACIENTŲ

2021 03 25

Turime progą pasidžiaugti savo pacientų sąmoningumu ir puikiu personalo darbu. Nuo vakcinacijos pradžios darėme viską, kad žmonės patogiai ir saugiai galėtų pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, ir mūsų pastangos davė reikšmingų rezultatų.

Šiandien poliklinikoje nuo koronaviruso paskiepytų pacientų skaičius perkopė 10 000!

Pagal sveikatos apsaugos ministro patvirtintą prioritetinių grupių sąrašą jau paskiepijome medikus, socialinius darbuotojus, vaistininkus, pradinių mokyklų ir darželių pedagogus. Pradėję nuo 80-mečių ir dar garbesnio amžiaus senjorų, jau baigiame skiepyti 70–74 metų pacientus. Šiandien dėl skiepo į polikliniką kviečiame 65–69 metų gyventojus.

Sveikatos apsaugos ministerijai praplėtus prioritetinių gyventojų grupių sąrašą ir į jį įtraukus daugiau onkologinėmis bei lėtinėmis ligomis sergančių ligonių, asmenis, dirbančius švietimo sistemoje, trenerius, baigiamųjų klasių mokinius, į užsienį dirbti vykstančius diplomatus bei jų šeimų narius, policijos, priešgaisrinės apsaugos ir sienos apsaugos pareigūnus, nuo COVID-19 ligos skiepijimų asmenų sąrašai bus peržiūrimi ir šie asmenys artimiausiu laiku sulauks kvietimo skiepytis.

Visi galės rinktis vakciną iš tuo metu poliklinikoje turimų, jeigu jų pageidaujama vakcina nebus skirta anksčiau paskiepytų asmenų revakcinacijai. Jeigu poliklinika iškart negalės pasiūlyti pacientui norimos vakcinos, bus sudaromos sąlygos pasiskiepyti artimiausiu metu.

Atsakingai vertindami skiepų nuo COVID-19 ligos svarbą visuomenei ir siekdami, kad poliklinikoje būtų panaudotos visos turimos vakcinos, šiandien ir kovo 26, 29 dienomis „AstraZeneca“ vakcina skiepysime 65 metų ir vyresnius žmones, kurie kitos vakcinos nenori laukti eilėje, tikėtina, iki 3 savaičių.  

Jeigu esate 65-erių ir vyresni ir sutinkate skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, suskubkite registruotis tel. 8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt/.

Juk vakcinacija ir kolektyvinis imunitetas – vienintelė galimybė greičiau įveikti pandemiją ir sugrįžti į visų išsiilgą ir visiems įprastą gyvenimą. Galbūt pasaulis jau ir nebebus toks, koks buvęs, tačiau mes žinosime, kad padarėme viską dėl jo saugumo ir ateities.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.