Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PACIENTAIS RŪPINSIS NAUJA KINEZITERAPEUTĖ

2021 02 01

Prie gražaus būrio Šeškinės poliklinikos medikų prisidėjo kineziterapeutė Eglė Vikertaitė. Naujoji komandos narė yra sukaupusi 6 metų darbo patirtį, kaip pati sako, jau mačiusi daug ir įvairių pacientų, daug kam yra padėjusi įveikti sveikatos problemas.

Kineziterapeutė Eglė dirba su visomis amžiaus grupėmis – nuo vaikų iki visiškų senjorų. Ir visiems turi ką pasakyti sveikos gyvensenos ir aktyvaus gyvenimo būdo klausimais. Jaučia malonumą mokydama žmones taisyklingos laikysenos principų, ergonomikos darbo vietoje ir namuose, taip pat ir metodikos, kaip taisyklingai atlikti pratimus.
Be viso to, naujoji poliklinikos bendruomenės narė dar yra ir pilateso mankštos trenerė, domisi jogos asanų ir pratimų atlikimu.

Kineziterapeutė E. Vikertaitė dirba savaitiniu grafiku: 7.00–14.30 val. arba 12.00–20.00 val., jos kabineto Nr. 280. Registruotis galima po gydytojo reabilitologo konsultacijos.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.