Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PAMINĖTA MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

2021 09 01

Jau tampa gražia tradicija Rugsėjo 1-ąją paminėti ir Šeškinės poliklinikoje. Šįkart darniai dirbančių medikų bendruomenė į savo tarpą priėmė 6 šeimos gydytojus rezidentus. Patirties ir praktinių žinių šie jaunieji gydytojai poliklinikoje pradės semtis jau rugsėjį.

Tokia gražia proga profesinį kelią pradedančius medikus pasveikino Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja gydymui Ingrida Savickienė. Pristatydama pagrindines šeimos medicinos paslaugų teikimo gaires, ji pasidžiaugė, kad vertinant per dieną aptarnaujamų pacientų srautus poliklinika jau yra sugrįžusi į ikipandeminį lygį. Tad darbo ir praktikos laukas jauniesiems kolegoms atsiveria tikrai platus. Be to, Šeškinės poliklinikoje jie gali ne tik profesiškai tobulėti, bet vėliau ir dirbti.

Tai būtų jau ne pirmas kartas, kai baigę rezidentūros studijas jaunieji gydytojai įsilieja į Šeškinės poliklinikos bendruomenę.

Taigi sveikiname naujuosius kolegas ir džiaugiamės didėjančiu savo kolektyvu.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.