Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PRADEDAMOS TEIKTI AKUPUNKTŪROS PASLAUGOS

2022 09 09

Akupunktūra – tai biologiškai aktyvių taškų stimuliavimas specialiomis adatomis, siekiant stiprinti paciento fizinę ir psichinę sveikatą bei pagerinti dvasinę būklę.

Akupunktūra gydoma nemiga, nerimas, skausmas, įvairios odos ligos, priklausomybės, stiprinamas imunitetas. Procedūra neskausminga ir saugi, neturinti amžiaus apribojimų. Paprastai ji yra sudėtinio, kompleksinio gydymo dalis, o ne pagrindinis gydymas.

Esminis šios procedūros principas – tiesioginis organų ryšys su jų aktyviais taškais. Ir pakanka vien tik išorinio taško dirginimo, jog būtų sukeltas refleksinis organo atsakas.

Akupunktūros paslaugas Šeškinės poliklinikoje teikia papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros akupunktūros specialistas. Pirmiausia per konsultaciją yra aptariama paciento sveikatos būklė, nusiskundimai ir lūkesčiai, atliekama diagnostika. Nuo to priklauso paskiriamų procedūrų skaičius ir dažnis.

Paslaugos mokamos. Konsultacijos kaina – 26 eurai, diagnostikos – 8,66 euro, akupunktūros procedūros – 12,97 euro.

Dėl šios paslaugos prašome registruotis tel. 8 5 250 2000 arba tiesiogiai kreiptis į Mokamų paslaugų kabinetą poliklinikoje.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.