ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PRADĖJO DIRBTI NAUJA LOGOTERAPEUTĖ

2021 03 23

Šeškinės poliklinikos kolektyvą papildė nauja logoterapeutė Aiva Vaičiulytė.

A. Vaičiulytė Šiaulių universitete mokėsi specialiosios pedagogikos – logopedijos specialybės, VU Medicinos fakultete įgijo logoterapeuto kvalifikaciją.

Yra sukaupusi patirties dirbant su vaikais ir jaunuoliais, turinčiais įvairiapusių raidos sutrikimų (vaikystės autizmas, Aspergerio sindromas, Retto sindromas, atipiškas autizmas), patiriančiais kalbos, komunikacijos sunkumų (fonetiniai, fonologiniai sutrikimai, kalbos neišsivystymas, sulėtėjusi kalbos raida).

Logoterapeutė padeda įveikti kalbos, balso, rijimo ir komunikacijos negales. Siekdama užtikrinti geriausią rezultatą, konsultuoja tėvelius, kaip prisidėti prie vaikų kalbos, kalbėjimo ugdymo.

Į logoterapeutės A. Vaičiulytės konsultacijas registruotis galima tel. 8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt. Reikalingas šeimos (vaikų ligų) gydytojo siuntimas.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!