Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PRASMINGAI PAMINĖTA MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

2022 09 01

Tradiciškai Rugsėjo 1-oji – naujų darbų, naujų tikslų ir naujų iššūkių diena. Paminėti šią gražią šventę buvo sukviesti gydytojai rezidentai ir visi medikai, kurie pastaruoju metu savo naująja darboviete pasirinko Šeškinės polikliniką, vieną iš didžiausių ambulatorinės sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje.

Sveikindama bendruomenės naujokus, poliklinikos direktorė Daiva Kanopienė pasidžiaugė, kad šiemet jų būrys kaip niekada gausus. Per tris mėnesius poliklinikos kolektyvą papildė 6 šeimos gydytojai, 3 kardiologai, 3 oftalmologai, 6 odontologai, po 1 neurologą, geriatrą, akušerį ginekologą, vidaus ir vaikų ligų gydytoją bei 6 bendrosios praktikos slaugytojai. Džiugina ir išsipildę Šeškinės poliklinikos administracijos lūkesčiai suteikti saugų profesinį prieglobstį medikams iš karo draskomos Ukrainos – darbą poliklinikoje pradeda pirmoji ukrainietė gydytoja.

Anot direktoriaus pavaduotojos gydymui Ingridos Savickienės, ne pirmi metai Šeškinės poliklinika yra tapusi šeimos gydytojų rezidentų ruošimo baze. Jų šį rudenį draugiškas poliklinikos šeimos gydytojų kolektyvas sulaukė net 13 ir visai pagrįstai viliasi, jog įgiję profesinės patirties ir praktinių žinių jaunieji kolegos liks dirbti poliklinikoje. Panašiomis pozityviomis nuotaikomis gyvena ir poliklinikos gydytojai specialistai, savo žiniomis pasirengę dalytis su 4 jaunaisiais kolegomis rezidentais.

Žinoma, šventės trunka akimirką, o prieš jas ir po jų karaliauja kasdienybė. Kaip sakė poliklinikos direktorė D. Kanopienė, medikams itin svarbu, kad ji netaptų vien pilka rutina, kad netektų nusivilti profesija. Tam pritarė ir 30 metų patirtį turinti šeimos gydytoja Ineta Marčiukaitytė, linkėdama jauniesiems kolegoms pirmiausia gerai pažinti pacientą, o ne ligą, kuria jis serga. Tuomet spindės išgydytų ligonių akys, o medikų neapleis prasmingo pasirinkto kelio suvokimas.

Sakoma, jei nori eiti greitai, eik vienas, jei nori nueiti toli, saugiai ir prasmingai, – eik kartu su kuo nors. Pasirinkimas priklauso nuo mūsų. Smagu, kad toks būrys jaunų profesionalų ir dar tik besirengiančių jais tapti savo darbo ir tobulėjimo vieta pasirinko Šeškinės polikliniką.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.