Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE VAKCINACIJA NUO KORONAVIRUSO VIS LABIAU ĮSIBĖGĖJA

2021 02 09

Šiandien Šeškinės poliklinikoje pradėta dar vienos prioritetinės gyventojų grupės – švietimo sistemos darbuotojų vakcinacija nuo COVID-19 ligos. Suplanuota paskiepyti apie 2000 mokyklų ir darželių pedagogų. Pacientų patogumui į kai kurias švietimo įstaigas skiepyti darbuotojų nuvyks Šeškinės poliklinikos medikai. Kitą savaitę žmonės poliklinikoje jau sulauks ir antrojo skiepo.

Ir tai tik viena gera naujiena. Ne mažiau džiugina ir visuomenės pilietiškumas. Prie Šeškinės poliklinikos personalo, besirūpinančio vakcinacijos procesu, prisijungė Raudonojo Kryžiaus savanoriai. Jie padeda reguliuoti pacientų srautus, pataria pildant dokumentus, jei reikia, paragina laikytis saugaus atstumo. Savanorių geranoriška pagalba – labai reikalinga. Nors savanoriai pripažįsta, kad Šeškinės poliklinika šiam vakcinacijos etapui pasiruošė labai atsakingai ir viskas vyksta sklandžiai, vien klausimas: „Kuo galiu padėti?“ ar susitikęs akių žvilgsnis ne vienam, ypač garbesnio amžiaus pacientui, padeda pasijusti ramiau ir užtikrinčiau.

Dėkojame savanoriams už jų nuoširdžią pagalbą ir norą padėti. O pacientams, norintiems pasiskiepyti nuo koronaviruso, primename, kad  nė vienam iš jų niekuo rūpintis nereikia. Skiepijimas vyksta pagal sveikatos ministro patvirtintą prioritetinių gyventojų grupių sąrašą. Atėjus laikui, su visais pacientais bus susisiekta ir visi gaus SMS pranešimus dėl vakcinacijos konkrečios datos.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.