Šeškinės poliklinikoje – vis daugiau išmanių paslaugų

2020 03 05

Šeškinės poliklinikos pacientai už mokamas paslaugas jau gali atsiskaityti išmaniuoju telefonu, nuskenavę QR kodą iš kompiuterio ekrano. Tokiu būdu galima išvengti kelionės iki kasos ir iškart gauti konsultaciją ar paslaugą.

Kaip tai veikia?

• Poliklinikos darbuotojas suveda mokamos paslaugos duomenis į informacinę sistemą.
  • Į ekraną iškviečiamas QR kodas, kuriame užkoduoti duomenys apie paslaugą.
  • Pacientas išmaniuoju telefonu skenuoja QR kodą ir pereina pagal nuskaitytą nuorodą į puslapį, kuriame nurodomas el. pašto adresas, kad būtų galima gauti apmokėjimo patvirtinimą.
  • Per pasirinktą el. bankininkystės (SEB, „Swedbank“, „Luminor“ ar kt.) platformą atliekamas mokėjimas.
  • Po minutės poliklinikos informacinėje sistemoje atsiranda duomenys apie mokėjimą.
  • Prireikus galima išspausdinti mokamų paslaugų lapą su operacijos numeriu, taip pat išsirašyti sąskaitą faktūrą poliklinikos kasoje.

Pastaba. QR kodui nuskenuoti reikalinga programinė įranga priklauso nuo telefono. Kai kurie telefonai turi įdiegtą QR skenavimą kameroje, „Samsung Internet“ turi tą galimybę adreso eilutėje, „Android“ platformai galima naudoti „Barcode Scanner“ ar kitokią programėlę.