Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI IR PACIENTAI GERAI SUVOKIA PREVENCINIŲ PROGRAMŲ SVARBĄ

2021 07 05

Valstybinės ligonių kasos duomenimis, pagal 2021 m. pirmąjį ketvirtį suteiktų prevencinių paslaugų skaičių Šeškinės poliklinika yra viena iš pirmaujančių Vilniaus m. sveikatos priežiūros įstaigų.

Poliklinikoje vykdomos penkios Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamos, t. y. pacientams nemokamos, prevencinės programos. Dalyvauti jose pacientus kviečiame telefonu, siunčiame elektroninius laiškus, gydytojų konsultacijų metu visą reikiamą informaciją apie priklausančias prevencines diagnostikos programas suteikia šeimos gydytojai ir apylinkių slaugytojai.

Galime tik pasidžiaugti, kad intensyvus poliklinikos komandos darbas davė puikių rezultatų:

prevencinių paslaugų suteikėme dideliai daliai pacientų, o kai kuriose programose numatytą patikrinti per ketvirtį žmonių skaičių gerokai viršijome.

Vykdant gimdos kaklelio piktybinių navikų programą, 2021 m. pirmąjį ketvirtį informavimo apie galimybę dalyvauti šioje programoje paslauga suteikta 153 proc. pacienčių, o 82 proc. jų atliko onkocitologinį tyrimą. Numatytus tikslus perkopėme ir įgyvendindami krūties vėžio patikros programą: informavimo ir mamografijos tyrimo atlikimo paslauga suteikta 107 proc. pacienčių. Kitų programų rezultatai – jose dalyvavo per 80 proc. numatyto pacientų skaičiaus.

Žinoma, tokių gerų rezultatų mums pasiekti padėjo mūsų sąmoningi ir išprusę pacientai. Jie puikiai suvokia, kad laiku pastebėta išgydoma net ir sunkiausia liga. Todėl taip gausiai atsiliepė į poliklinikos medikų kvietimą prevenciškai pasitikrinti sveikatą.

Prevencinė diagnostika Šeškinės poliklinikoje intensyviai vykdoma ir toliau. Apie programas išsamiai konsultuoti ir tyrimams užregistruoti pasirengę šeimos gydytojai. Visais klausimais dėl prevencinių patikrų galima kreiptis ir el. paštu: prevencines@poliklinika.lt

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.