ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI KOLEGIŠKI IR VERTI PASITIKĖJIMO

2020 11 13

Darbo savaitės pabaigoje pasidžiaukime gražia Šeškinės poliklinikos pacientės padėka savo gydytojai.

Danguolė Karužienė rašo: „Noriu padėkoti gydytojai Audronei Kirdeikienei už nepaprastą atidumą, įsiklausymą į paciento problemas, rūpestingą simptomų ir būklės įvertinimą. Gydytoja nuostabi! Tik jos dėka buvo kreiptasi į kitus savo srities profesionalus ir drauge su Santaros klinikų medikais sėkmingai gydoma. Ačiū tokiems gydytojams. Jie verti pasitikėjimo ir tikro gydytojo vardo.

Nors gyvename geografiškai priešingame Vilniaus priemiestyje, dėl gydytojos A. Kirdeikienės į polikliniką ir dar toliau galėtume važiuoti gydytis.

Sveikiname Šeškinės polikliniką, kad A. Kirdeikienė dirba pas jus!“

Mes irgi džiaugiamės savo gretose turėdami tokią gydytoją.