ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI PATARIA

2020 12 03

Gyvename tokiu metu, kai itin svarbu rūpintis savo sveikata ir stiprinti imunitetą. Informacijos, kaip tai daryti, pilna viešoji erdvė, apie tai diskutuojame ir patys su šeimos nariais bei bičiuliais. Tik ar visada toji informacija teisinga?

Kad patarimai skambėtų iš pirmų lūpų, Šeškinės poliklinikos svetainėje sukūrėme atskirą skyrių „Gydytojas pataria“. Jame poliklinikos medikai dalysis vertingais patarimais, kokius maisto produktus vartoti, kaip dirbti ir ilsėtis, kad sveikata nešlubuotų ir nuotaika nebjurtų. Neliks užmiršta ir mankštų, apskritai judėjimo nauda, ypač dabar, kai ne vienas iš mūsų skundžiasi karantino apribotomis galimybėmis sportuoti.

Šiandien siūlome susipažinti su pratimais, kuriuos Šeškinės poliklinikos kineziterapeutė Lina Kairytė siūlo nugaros raumenims stiprinti sėdimą darbą dirbantiems žmonėms: https://www.poliklinika.lt/gydytojas-pataria/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!