Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS KOMANDOJE – PROFESIONALUS DIETOLOGAS

2021 01 25

Skubame pasidžiaugti nauju Šeškinės poliklinikos kolektyvo nariu: vasario 1 d. pradeda dirbti gydytojas dietologas Edvardas Grišinas.

E. Grišinas yra baigęs Vilniaus universitetą, turi medicinos gydytojo ir gydytojo dietologo kvalifikacijas. Nepaisant jauno amžiaus, gydytojas jau yra sukaupęs gražios patirties ir nemažą pacientų būrį. Ne vienas iš jų gydytoją Edvardą vadina puikiu savo srities specialistu, kuris išsamiai atsako į visus klausimus, ne nugąsdina, o suteikia daug motyvacijos ir noro judėti sveikos gyvensenos ir geresnės savijautos link.

Pats gydytojas sako propaguojantis mokslu pagrįstą mediciną, racionalų problemų sprendimą ir tikintis sveikatinančia kasdienės mitybos galia.

Šeškinės poliklinikoje gydytojas E. Grišinas rūpinsis suaugusiais poliklinikos pacientais ir vaikais nuo 10 m. Su šeimos gydytojo siuntimu dietologo konsultacija nemokama, registruotis galima jau dabar: tel. 8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.