Naujienos

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS LABORATORIJA KVIEČIA IŠSITIRTI DĖL COVID-19

2021 09 08

Primename pacientams, kad Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami mokami PGR tyrimai. Šis tyrimas leidžia sužinoti, ar žmogus serga COVID-19 liga. Neigiamas šio testo rezultatas reikalingas norint gauti galimybių pasą ir galioja 48 valandas nuo ėminio paėmimo.

PGR atlikimą ir rezultatą patvirtinantis ES sertifikatas per 24 val. automatiškai sugeneruojamas sveikatos portale www.esveikata.lt. Tyrimo kaina – 42,28 euro.

Poliklinikos laboratorijoje taip pat atliekami ir COVID-19 antikūnų testai. Jie parodo, ar žmogus yra persirgęs šia infekcija, ar turi susiformavusį imunitetą. Kiekybinio Anti SARS-CoV-2 IgG antikūnų tyrimo kaina – 14 eurų. Šis tyrimas taip pat aktualus norint išsiimti galimybių pasą.

Pacientams siūlome ir greituosius antigeno testus. Šis testas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. Tyrimo kaina – 12,33 euro.

Registracija tyrimams vykdoma bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000. Atvykstant prašome turėti asmens dokumentą.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.