Naujienos

SKIEPAI NUO COVID-19: KAS KEIČIASI

2022 01 05

Nuo COVID-19 ligos visiškai paskiepyti ir šia liga persirgę žmonės nuo šiandien taip pat galės pasiskiepyti stiprinamąja vakcinos doze. Be to, atsiranda galimybė „Janssen“ vakcina pasiskiepijusiems asmenims anksčiau gauti stiprinamąją tos pačios vakcinos dozę – tai padaryti jau galima ne po 120, o po 60 dienų.

„Janssen“ vakcina pasiskiepiję gyventojai taip pat turi galimybę po 90 dienų rinktis „Comirnaty“ ir „Spikevax“ vakciną.

Koronavirusu persirgusieji, nepriklausomai nuo to, kada sirgo (prieš, po arba tarp skiepų), taip pat turės galimybę pasiskiepyti stiprinamąja doze. Ji galės būti skiriama ne anksčiau kaip po 180 dienų nuo paskutinio skiepo arba teigiamo PGR tyrimo rezultato, nelygu, kuris faktas yra vėliausias.

Primename, kad užsiregistruoti vakcinacijai, taip pat užregistruoti savo vaikus ir kitus šeimos narius galima internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos numeriu 1808. Skiepytis nuo COVID-19 ligos gali asmenys nuo 5 metų. Stiprinamoji vakcinos dozė praėjus nustatytam laikui po vakcinacijos yra skiriama tik asmenims nuo 18 metų amžiaus.

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.