Naujienos

STABDYTI VIRUSO PLITIMĄ LIETUVOJE PADĖS „KORONA STOP LT“!

2020 11 09

Mobiliosios programėlės tikslas – informuoti žmones apie tai, kad jie buvo arti koronavirusu užsikrėtusiųjų, ir sudaryti galimybę nutraukti plitimo grandinę.

Kaip veikia programėlė KORONA STOP LT:

  • Žmogus į savo mobilųjį įrenginį parsisiunčia programėlę KORONA STOP LT.
  • Telefonai, kuriuose įdiegta programėlė, naudodami „Bluetooth“ ryšį tarpusavyje keičiasi atsitiktine tvarka sugeneruotais raktais ir duomenimis, kada, kokiu atstumu ir kiek laiko buvo vienas šalia kito.
  • Kai koronaviruso infekcija nustatoma vienam iš programėlės naudotojų, jis pats savanoriškai apie tai gali paskelbti programėlėje, neminėdamas jokių asmens duomenų.
  • Tokiu būdu programėlės naudotojai, kurie per pastarąsias 14 dienų buvo šalia užsikrėtusiojo ilgiau nei 15 minučių mažesniu nei 2 metrų atstumu, gauna pranešimą apie galimą buvusį kontaktą.
  • Pranešimus apie sąlytį su užsikrėtusiuoju koronavirusu gavę programėlės naudotojai vadovaujasi programėlėje pateiktomis rekomendacijomis dėl tolesnių veiksmų.

Daugiau informacijos: https://koronastop.lrv.lt/programele


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.