Naujienos

SU MEILE SAVO PROFESIJAI IR MOTERIMS

2022 09 05

Prasidėjęs ruduo sutapo su nauju gydytojos akušerės ginekologės, reproduktologės Olgos Chervotkinos karjeros laipteliu. Ši medikė daugiau kaip 20 metų pagal specialybę dirbo gimtojoje Ukrainoje, dabar gi savo žinias ir patirtį pasirengusi atiduoti Šeškinės poliklinikos pacientėms.

Gydytojos Olgos specializacija – pagalba moterims, kurios susiduria su nevaisingumo ar vaisiaus išnešiojimo problemomis, kurios planuoja šeimos pagausėjimą ir nori tai padaryti tinkamai. Ji gali pasiūlyti savo profesionalias paslaugas ir prižiūrint nėštumą pacientėms, kurios gydėsi nuo nevaisingumo, ir pati gydyti įvairias reprodukcinių organų patologijas.

Paklausta apie pirmąsias dienas naujame darbe, O. Chervotkina sako esanti dėkinga poliklinikos bendruomenei už suteiktą saugų profesinį prieglobstį, už pasitikėjimą ir kolegiškumą, o į darbą, kaip ir anksčiau, einanti su meile profesijai ir moterims. Ir nebijanti pacientėms suteikti vilties: dažnu atveju nevaisingumas yra išgydomas.

Į gydytojos O.Chervotkinos konsultacijas registruokitės tel. 8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt. Labiausiai laukiamos merginos ir moterys, kurioms savo sveikatos būklę ir galimą gydymą patogiausia aptarti rusiškai, angliškai arba ukrainietiškai, tačiau visais atvejais kalbos barjerą apeiti padės kartu su gydytoja dirbanti akušerė.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.