Šv. Kalėdos Šeškinės poliklinikoje

2019 12 20

Gražiausios metų šventės ateina su spalvotais sapnais, stebuklo nuojauta, su mandarinų kvapu namuose ir ypatingu šurmuliu miestuose bei miesteliuose. Gatves ir biurus jos nukabinėja spalvotomis girliandomis, o žmones apglobia gerumu…

Vakar, gruodžio 18 d., toks šventinis renginys vyko Šeškinės poliklinikoje.
Gražia artėjančių šv. Kalėdų proga poliklinikoje apsilankė garbingas svečias – kunigas Ričardas Doveika. Jis pasveikino poliklinikos bendruomenę, pasidalijo savo mintimis apie didžiąsias metų šventes. Svečio teigimu, šv. Kalėdos suvienija visus: ir tikinčius, ir netikinčius, ir dovanoja mums brangiausią – laiko dovaną. Laiko sau, pabūti su savimi, laiko pasidžiaugti artimųjų ir kolegų bendryste.
Gražiausią dovaną, savo atliekamas dainas ir jaukų bendruomeniškumo jausmą, kolegoms dovanojo ir Šeškinės poliklinikos medicinos psichologė Gintarė Korsakaitė.
Tačiau didžiausia staigmena laukė šventės pabaigoje – su šilčiausiais linkėjimais ir maišu dovanų pasirodė Lietuvos vyriausiasis Senelis Kalėda. Neliko užmiršti ir mažieji poliklinikos pacientai, jau nuo vidurdienio sugužėję į Vaikų ligų skyriaus fojė. Pasirodo, Kalėdų Senelis tikrai yra. Jo barzda tikra ir jis pats tikras!