SVEIKI DANTYS – MISIJA ĮMANOMA

2021 11 10

Klaidinga manyti, kad į odontologus reikia kreiptis tik tuomet, kai pradeda kamuoti dantų skausmas. Tuomet vizitas pas gydytoją būna, deja, jau pavėluotas, o gydymas reikalauja didelių laiko resursų ir gydytojo bei paties paciento pastangų.

Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriaus vedėjos Kristinos Žiedas teigimu, žmonės apskritai per mažai skiria dėmesio kasdienei savo burnos ir dantų priežiūrai. Pažeisti ėduonies yra 94 proc. mūsų šalies šešiamečių vaikų dantų ir tik 0,5 proc. suaugusiųjų gali džiaugtis ėduonies nepaliesta šypsena. Apie tai, kokios pagrindinės šios lėtinės infekcinės dantų ligos priežastys ir kokie mūsų įpročiai padeda atitolinti, o gal ir visiškai išvengti vizito pas gydytoją odontologą, skaitykite: