Naujienos

SVEIKINAME KOLEGAS SU PROFESINE ŠVENTE

2023 05 12

Šiandien švenčiame Tarptautinę slaugytojų dieną ir pagerbiame kolegas, savo gerumą, kantrybę ir žinias kasdien skiriančius pacientams, kad jie galėtų jaustis rūpimi ir išsaugotų gyvenimo džiaugsmą.

Slaugytojų darbas ir pacientams, ir medikų bendruomenei be galo svarbus ir reikalingas. Jie visuomet būna arčiausiai sergančio žmogaus. Jie kiekvieną dieną tiesia pagalbos ranką ir padeda pacientams patikėti sveikimo galimybe. Užklupus negaliai ar skausmui, stebuklingų vaistų juk nebūna, tačiau stebuklu gali būti reikiamu metu šalia esantys savo srities profesionalai, surandantys žodį, dovanojantys nuoširdų žvilgsnį ar jautrų prisilietimą.

Todėl sveikindami su profesine švente savo bendruomenės narius, linkime nepaisant visų iššūkių tikėti savo jėgomis, pasirinktos profesijos reikalingumu, kasdienėje rutinoje išsaugoti prasmės pajautimą ir, žinoma, nepamiršti savęs.

Būkite sveiki, būkite laimingi. Tegul lydi Jus pacientų pagarba bei dėkingumas. Ačiū, kad esate!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.