Naujienos

SVEIKINAME SU ARTĖJANČIA VALSTYBĖS DIENA

2022 07 05

Liepos 6-oji – Valstybės diena, kai minime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę.

Ši diena mums primena didingą Lietuvos istoriją, ilgaamžes valstybingumo puoselėjimo, jo įtvirtinimo tradicijas. Mindaugo karūnavimas anuomet juk reiškė ir Lietuvos valstybės pripažinimą Europoje. Ir nors nuo tų įvykių jau prabėgo ištisi šimtmečiai, esminiai dalykai nepasikeitė: kad išliktume Europoje ir pasaulyje, pirmiausia turime būti vieninga ir susitelkusi tauta.

Tik vieningi ir susitelkę mes esame stiprūs. Tik vieningi ir susitelkę galime jaustis saugesni, kas ypač yra svarbu šiųdienių pasaulio įvykių kontekste. Ir nepaisant visų mūsų skirtybių, amžiaus, savito pažiūrio, skirtingo gyvenimo būdo ir užgyventos patirties, mes turime ir vieną bendrystę: visus mus jungia bendros šaknys ir meilė savo kraštui. Lietuvos valstybė – tai visų mūsų kūrinys, o sąžiningas kasdienis darbas ir pilietiškumas yra svarbiausi kuriant jos ateitį.

Tad švęskime laisvą, ateities kartoms kuriamą valstybę, švęskimę pareigą ir garbę daryti tai drauge. Būkime pilietiški, bendruomeniški, didžiuokimės savimi ir savo tauta.

Su Valstybės diena!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.