Naujienos

SVEIKINAME SU LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2022 03 10

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Mūsų laisvės, vienybės, mūsų Valstybės diena. Rytoj mes ją švęsime 32 kartą.

Šiandienis pasaulis kaip niekad davė progą suprasti, kokie laimingi esame būdami laisvi – turėdami savo gyvenimus, augindami vaikus, galėdami jaustis saugūs ir orūs. Greičiausiai visi pajutome, kokia ta laisvė trapi, kaip ją reikia auginti ir puoselėti savo širdyse.

Kažkada mūsų Nepriklausomybė buvo iškovota ryžtu ir vienybe, jos idėja išsaugota nežmoniškomis gulagų sąlygomis, išdainuota tremtinių dainose, išsvajota mūsų visų svajonėse, nešta ir auginta didelėse mūsų širdyse. Nėra abejonių, kad mūsų širdys ir dabar nesumažėjo, kad esame išdidžios tautos žmonės, atsakingi už savo Tėvynę, šeimą, už savo kaimynus. Įrodėme, kad nedvejojame ištiesti pagalbos ranką, užtarti skriaudžiamą, padėti tos pagalbos stokojančiam. Kad mokame ir norime gyventi laisvėje.

Laisvę, Valstybę ir Nepriklausomybę kuriame kasdien. Kiekvienas iš mūsų. Visi kartu…

Su visų mūsų švente!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.