Naujienos

SVEIKINAME SU MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA

2022 04 27

Mieli kolegos,

šiandien minime gražią profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Šiandien vėl galime vieni kitiems padėkoti už profesionalumą ir ištikimybę pašaukimui, už puoselėjamą pagarbą bei atsidavimą tiek pacientams, tiek ir savo bendradarbiams.

Nedaug yra pasaulyje profesijų, kurių veikla ir misija išskirtinės – būti tiesiogiai atsakingiems už žmonių gyvybes. Mūsų profesija būtent tokia. Tai pripažįsta visi, kurie savo gyvenime yra pajutę Mediko rankų stebuklą. O kitokių pasaulyje, patikėkite, net nėra.

Sveikindama Šeškinės poliklinikos bendruomenę šia gražia proga linkiu, kad mūsų pasiaukojimas, empatija ir noras dalytis gerumu niekada neišblėstų, kad vis grįžtų pacientų šypsenomis, šiltu žvilgsniu ir gerėjančia sveikata... O rūpindamiesi kitais, kad nepamirštume ir savęs – ir patys būkime sveiki ir stiprūs! Būkime optimistai, net ir sunkiomis akimirkomis gebantys išsaugoti tikėjimą ir viltį.

Nuoširdžiai linkiu visiems profesinės sėkmės bei asmeninės laimės. Ačiū, kad esate.

Dr. Daiva Kanopienė, Šeškinės poliklinikos direktorė


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.