Naujienos

SVEIKINAME SU PROFESINE ŠVENTE!

2021 04 27

Mielieji,

balandžio 27-oji – ypatinga diena visiems medicinos darbuotojams.

Kaip ir kasmet, šią dieną mes švenčiame profesinę šventę. Kaip ir kasmet, galime akimirkai išsiplėšti iš kasdienybės, pasidžiaugti darbo pasiekimais, kolegiškais bendradarbiais ir, žinoma, padėkoti vieni kitiems.

Prieš metus minėdami Medicinos darbuotojų dieną, nedrąsiai vylėmis, kad prasidėjusi pandemija neatims iš mūsų tiek jėgų ir laiko. Norėjome tikėti, jog ypatingo susitelkimo ir stiprybės reiklaujantis laikotarpis taip ilgai netruks, o mes jį išgyvensime profesiškai ir žmogiškai sutvirtėję... Sunkumai dar nesibaigė, bet stiprybės ir atsidavimo savo darbui mums jau gali pavydėti bet kas.

Savo bendruomenėje esame subūrę skirtingus žmones. Skirtingi charakteriai, troškimai, net ir darbo sritys. Tačiau visus mus sujungia pasirinkimas – beatodairiškai aukotis gelbėjant žmogaus gyvybę, puoselėjant jo sveikatą.

Ir prie šio kilnaus tikslo prisidedame mes visi: ir tie, kurie sutinka pacientus prie poliklinikos durų, ir tie, kurie gydo, ir tie, kurie, pamatę netikėtai sutrikusio žmogaus žvilgsnį, palydi jį iki ieškomo kabineto. Ir jokia naujiena, kad laiku parodytas rūpestis, ištartas geras žodis padeda žmonėms pagyti ne mažiau nei mūsų profesinės žinios ir vaistai. O pasidalytas gerumas leidžia augti ir mums patiems.

Reikia be galo mylėti tai, ką darai, ir net sunkiausiais momentais rasis jėgų nepasiduoti ir eiti pirmyn. Mes įrodėme, kad tai tikrai galime. Tikiu, nepritrūks ryžto tai daryti ir ateityje.

Sveikatos ir stiprybės mums visiems, mūsų šeimoms ir artimiesiems.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais ir didele pagarba

Dr. Daiva Kanopienė, Šeškinės poliklinikos direktorė


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.