Naujienos

ŠVENČIAME TRIS KARALIUS

2022 01 06

Šiandien minime Tris karalius, žiemos šventinio laikotarpio pabaigos šventę.

Trys išminčiai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, kažkada kūdikėliui Jėzui atnešę dovanų, ir šiandien laimina krikščioniškąjį pasaulį. Ir šiandien lydi jų išmintis, gyvenimo stebuklo ir vertės suvokimas, palinkėjimas savo gebėjimus ir galią garbingai naudoti žmonių labui. Šią dieną ne tik atsisveikinama su kalėdinėmis eglutėmis, bet savotiškai pradedamas naujas metų ir darbų ciklas. Kaip sakė portugalų poetas Fernando Passoa, Dievas nori, žmogus svajoja, o visa tai įgyja formą per darbą.

Tad linkime visiems nusiteikti geriems metams, susikaupti naujiems ir prasmingiems darbams. Ir tegul saugo mus visus Trys karaliai!


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.