Naujienos

TEIKIAME DAUGIAU ANTRINIŲ ODONTOLOGIJOS PASLAUGŲ

2023 12 20

Šeškinės poliklinikos odontologų komandą papildė dvi naujos gydytojos – pacientai sulauks daugiau antrinio lygio paslaugų. 

Gydytoja odontologė Vaida Pavilonienė teikia antrines endodontijos paslaugas. Endodontija – tai dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas, naudojant mikroskopą. Endodontinio gydymo tikslas yra sunaikinti mikroorganizmus, esančius danties šaknies kanalų sistemoje, tokiu būdu apsaugoti dantį ir aplinkinius audinius nuo infekcijos. Kol mikroskopas poliklinikos dar nepasiekė, gydytoja konsultuoja ir gydo pasitelkdama įprastą optinį padidinimą ir greitu metu tikisi pasiūlyti visavertį antrinio lygio gydymą.

Gydytoja odontologė Gintarė Zokaitė teikia antrines miofunkcinės terapijos (preortodontinio gydymo) paslaugas, skirtas vaikams. Paslauga apima įvairias priemones ir procedūras, kurias taikant, kai sąkandis dar formuojasi, išvengiama ortodontinio gydymo arba ženkliai sumažinamas galimų ortodontinių anomalijų sunkumas.

Gydytoja Gintarė šiais metais pradėjo ortodontijos studijas Ispanijoje. Jos tikslinė pacientų grupė – vaikai su besivystančiomis sąkandžio anomalijomis, kurioms galima ir reikia užkirsti kelią.

Ortodontija jau nuo odontologijos studijų pradžios buvo G. Zokaitės domėjimosi sritis, tad dabar ši specialistė jau yra sukaupusi puikių ir labai reikalingų mažamečių pacientų tėveliams žinių, kaip išvengti daugelio ortodontinių anomalijų. Pacientams parengtas išsamus klausimynas, bus ugdomas šeimų sveikatos raštingumas, išmokoma individualių pratimų, skiriamos pakartotinės konsultacijos, kad būtų galima įvertinti gydymo dinamiką.

Registruotis šioms paslaugoms galima įprastu būdu: internetu https://e.poliklinika.lt/, https://ipr.esveikata.lt/, tel. 8 5 250 2000 arba atvykus į poliklinikos Odontologijos skyriaus registratūrą. Kaip ir visoms antrinėms sveikatos priežiūros paslaugoms, būtina turėti siuntimą arba rinktis mokamas paslaugas.
BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.