Naujienos

UKRAINOJE SAUGOS GINTARINIS ANGELAS

2022 04 15

Šiandien į Ukrainą iškeliauja pirmieji Lietuvos medikai savanoriai. Tarp jų – ir Šeškinės poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojas Vytautas Plučas.

Šįkart vyksta dvi medikų grupės po 12 žmonių. Viena komanda yra suformuota pagal anesteziologijos reanimatologijos profilį, kita – ortopedai traumatologai. Kartu vežama nemažai medicinos įrangos, vaistinių preparatų. Taip stengiamasi užtikrinti galimybes dirbti mūsų medikams, o išvykstant atgal į Lietuvą šią įrangą ir vaistus rengiamasi palikti ukrainiečiams.

Planuojama, kad Kijevą mūsiškai turėtų pasiekti balandžio 16 d. vakare. Taigi, šypsosi V. Plučas, laukia tikrai ypatingos Velykos.

Pakalbintas Vytautas sako labai nemėgstantis pompastikos, net ir nesijaučiantis esąs kažkuo ypatingas. Anot jo, geri darbai daromi tyliai. O kad siūlys savo pagalbą, apsisprendęs iškart, kai tik prasidėjęs karas. Greičiausiai prisidėję ir tai, kad jo tėtis – ukrainietis. Žinoma, šiek tiek neramu, bet šiuo metu tai vienintelis teisingas sprendimas – reali galimybė padėti nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

Tegul atleidžia mūsų mielas kolega už tai, kad jo sprendimo ir pasiryžimo pagelbėti ukrainiečiams mes negalime nutylėti. Ir tesaugo visur ir visada Šeškinės poliklinikos bendruomenės padovanotas gintarinis angelas. Lauksime visų sugrįžtančių!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.