UŽ ORGANIZACIJOS SĖKMĘ ESAM ATSAKINGI KIEKVIENAS

2024 01 17

Ši mintis ne kartą skambėjo per vakarykštį Šeškinės poliklinikos kolektyvo ir Kauno poliklinikos administracijos susitikimą.

Svečių delegacijos vadovas Kauno poliklinikos direktorius Paulius Kibiša perskaitė pranešimą apie pokyčių valdymo koncepcijas ir jų praktinę reikšmę. Susitikimo dalyviams jis pristatė modelius ir būdus, pasitelktus prieš kelerius metus jungiant 5 Kauno poliklinikas, akcentą dėdamas į aiškiai formuluojamas strategines užduotis, ryžto, komunikacijos bei kartojimo svarbą.

Svečio teigimu, vienas iš svarbiausių iššūkių, kurį įveikus, galima tikėtis sėkmės – tai motyvuotas darbuotojų įsitraukimas į planuojamus bei vykdomus pokyčius ir tikėjimas jais. Šia prasme labai svarbi kruopšti ir nuolatinė komunikacija. Kaip sakė P. Kibiša, nežinia gimdo baimę, o tinkamas idėjos pristatymas ir turintis neatsibosti kartojimas organizacijoje leidžia įgyvendinti ne tik struktūrinius, bet ir kultūros – vertybių, mąstymo, suvokimo – pokyčius.

Dėkodamas P. Kibišai už pranešimą ir įžvalgas, Šeškinės poliklinikos direktorius Mindaugas Sinkevičius irgi pabrėžė pokyčių suvokimo svarbą, ugdant komandinę kolektyvo dvasią, formuojant vertybinę politiką ir vykdant steigėjo suformuluotas užduotis. Anot M. Sinkevičiaus, susitikimo tikslas – ne sveikatos priežiūros įstaigų jungimas, o kauniškių kolegų patirtis organizacijoje siekiant kokybinių pokyčių apskritai.