Naujienos

UŽKIRSTI KELIĄ. APSAUGOTI. PASKIEPYTI

2022 04 25

Nuo 2022 m. balandžio 24 d. minima Pasaulinė imunizacijos savaitė bei Europos imunizacijos savaitė.

2022 m. Europos imunizacijos savaitės tema „Ilgas gyvenimas visiems“. Šią savaitę pasaulyje primenama istorinė vakcinacijos sėkmė bei atkreipiamas dėmesys į tai, kaip svarbu didinti vakcinų prieinamumą, siekiant ilgo ir sveiko gyvenimo kiekvienam žmogui. Paskutinių kelių dešimtmečių užkrečiamųjų ligų valdymo pasiekimai 2022 m. atsidūrė permainų kryžkelėje. COVID-19 ligos pandemija sukėlė vakcinų politizavimą, dėl kurio daugelyje šalių sumažėjo vaikų skiepijimo apimtys. Ukrainoje vaikų imunizacijos paslaugos nutrūko, tačiau visiems vaikams, pasitraukusiems iš tėvynės, būtina rutininė imunizacija nepriklausomai nuo to, į kurią šalį jie atvyko. Šie pokyčiai primena vieningo skiepijimo ir vakcinų prieinamumo svarbą.

Dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių verta skiepytis nuo užkrečiamųjų ligų yra apsaugoti save ir apsaugoti aplinkinius.

Poliklinikos pacientams rekomenduojame peržiūrėti savo skiepijimo istoriją, pasitarti su savo šeimos gydytoju dėl rekomenduojamų arba pakartotinių skiepų.

Taip pat kviečiame pasitikrinti savo žinias apie vakcinas:

https://forms.gle/wknCRmmNDFD6gpeB9


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.