Naujienos

UŽMEGZTAS POKALBIS GALI PADĖTI

2022 08 30

Rugsėjo 10 d. minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Šia proga Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ organizuoja mokymus, pokalbius su psichologais ir tradicija tapusį dviračių žygį. 

12 kilometrų žygis Lukiškių aikštė–Vingio parkas prasidės rugsėjo 10 d. 13 val. Trasą įveikusių dviratininkų ir paspirtukininkų apdovanojimai vyks Lukiškių aikštėje. Ten pat 15 val. bus galima dalyvauti diskusijoje su sveikatos priežiūros specialistais ir žinomais visuomenės veikėjais.

Kaip kelyje, taip ir gyvenime pasitaiko iššūkių, tačiau svarbu nepamiršti, kad juos įveikti gali padėti žmonės, esantys šalia, ir užmegztas pokalbis!

Registracija į dviračių žygį:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=UUcMm6tuMUOu9dIgcPb9caLmXsdyaddFhizxz4NNvStUNFlFUkNPR1ZCRDNQTUtXUDBXNFNRWDdBNC4u


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.