Naujienos

VAKCINACIJOS PRIORITETAI: DĖL 55–64 M. AMŽIAUS GRUPĖS ĮTRAUKIMO

2021 04 13

Vilniaus miesto savivaldybė,  atsižvelgdama į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, nusprendė mažiausiai keliomis dienomis pavėlinti vakcinacijos atvėrimą 55–64 m. amžiaus grupei.

Savivaldybė kviečia nuolat sekti https://vakcina.vilnius.lt/ svetainę, nes registruotis kviečiamos grupės gali keistis ir dažniau. Kol kas planuojama 55–64 m. amžiaus grupę įtraukti jau artimiausiomis dienomis.

Šiuo metu registruotis pasiskiepyti nuo COVID-19 Vilniuje gali:

  • švietimo sistemos darbuotojai (1.15 prioritetas);
  • diplomatai (1.16);
  • sergantieji lėtinėmis ligomis (1.17);
  • socialinių paslaugų teikėjai (1.18);
  • psichiatrijos klinikų ligoniai (1.19).

Toliau tęsiama ir senjorų registracija.

Šios grupės gali rinktis „Pfizer“ vakciną, jos skiepysis šiandien, trečiadienį ir ketvirtadienį.

Atkreipiamas dėmesys, kad visais atvejais yra galimybė užregistruoti savo artimą žmogų ar kaimyną. Ši paslauga gali būti ypač aktuali senjorams – pasiūlykime ją savo pažįstamiems.

1.20 prioritetas (pareigūnai, prekybos įmonių salės darbuotojai ir kt.) vakcinuotis bus kviečiami registruotis šią savaitę. Tiksli diena priklausys nuo aukščiau minimų grupių registracijos. Sekite https://vakcina.vilnius.lt/.

Parengta pagal Vilniaus savivaldybės informaciją. Nuotrauka iš portalo www.vilnius.lt


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.