Naujienos

VAKCINOS ATVAŽIUOJA ARČIAU VILNIEČIŲ NAMŲ

2021 07 22

Po miestą jau važinėja raudoni skiepobusai ir laukia visų, norinčių pasiskiepyti. Skiepijimas juose vyksta be išankstinės registracijos.

Planuojama, kad viename autobuse per dieną bus paskiepijama apie 200 gyventojų, kiekviename jų dirba po 6 specialistus, tarp kurių ir Šeškinės poliklinikos medikai.

Šiandien skiepobusai nuo 10 iki 14 val. vilniečių lauks prie Vilniaus geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 2) ir Kalvarijų turgaus (Kalvarijų g. 61). Vėliau skiepobusai pervažiuos į kitas vietas ir nuo 15 iki 20 val. norinčiųjų pasiskiepyti lauks prie prekybos centro „Panorama“ (Saltoniškių g. 9) bei Balsiuose esančios parduotuvės IKI aikštelėje (Visalaukio g. 1).

Be skiepobusų, sostinės rajonuose ir toliau lankysis gyventojų jau pamėgtas mažasis vakcinacijos mikroautobusas.

Šiandien norintieji pasiskiepyti vėl kviečiami prie prekybos centro „Akropolis“ (Ozo g. 25) –  mobilusis vakcinacijos punktas ant ratų lauks tarp 1 ir 3 įėjimų. Vilniečiams bus pasiūlyta 200 „Janssen“ vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos.

Rytoj, liepos 23 d., visi norintieji pasiskiepyti bus kviečiami į BIG prekybos centro aikštelę (Ukmergės g. 369). Čia bus siūloma skiepytis „Moderna“ vakcina. Vakcinacijos autobusiukas atveš 200 vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 19 val.

Autobusiukas jau yra lankęsis Naujininkų, Naujosios Vilnios rajonuose, taip pat Grigiškėse ir Šeškinėje, prie prekybos centro „Akropolis“, iš viso jame jau paskiepyta apie 800 žmonių.

Kiekvienam patogų vakcinacijos laiką ir vietą galima išsirinkti https://vakcina.vilnius.lt/, kur informacija apie maršrutus nuolat atnaujinama. Norintieji pasiskiepyti su savimi turi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Parengta pagal portalo www.vilnius.lt informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.