Naujienos

VASARIO 16-OJI: VERTA MŪSŲ VISŲ IR KIEKVIENO ATMINIMO

2023 02 15

Rytoj švęsime Lietuvos gimtadienį – Valstybės atkūrimo dieną.

Švęsime jau šimtą penktąjį kartą. Ir nesvarbu, kad penkiasdešimt metų tai daryti mums nebuvo leista – nepaisydami visų draudimų, tuos ilgus dešimtmečius mūsų tėvai ir seneliai šią šventę saugojo savo širdyse.

Vasario 16-oji žymi lietuvių apsisprendimą turėti savo Valstybę ir patiems spręsti savo likimą. Jos dėka mes galime visavertiškai gyvuoti kaip tauta.

Taip jau susiklostė per amžius, kad vienoms tautoms pasiseka susikurti Laisvę lengviau ir paprasčiau. Kitoms – tenka ilgai rinkti akmenis ir ardyti užkardas nuo savo laisvėjimo kelio. Tačiau tokie sunkumai subrandina ir būtent tokios tautos yra linkusios ne tik puoselėti savo Laisvę, bet ir dalytis ja su kitais.

Šiemet Vasario 16-ąją minėsime ypatingu laiku. Jau tuoj sukaks metai, kai Ukrainoje vyksta karas, kai niokodamas miestus ir žudydamas taikius gyventojus agresorius įrodinėja savo teisę pasakyti, kaip turi mąstyti ir gyventi kitos tautos žmonės. Ir tik Vasario16-osios įtvirtinta mūsų Laisvės idėja leidžia mums taip susitelkus padėti ukrainiečiams priešintis ir gintis, kad savo nusiteikimu ir darbais vis nepaliaujame stebinti pasaulio. Laisvė įgalina mus būti orius, drąsius, vieningus.

Ir nesvarbu, ar Vasario 16-ąją švęsime skambiai ir aktyviai, ar ramiai, artimųjų apsupty. Svarbiausia šios šventės reikšmę ir prasmę pajausti savo vidumi. Ir perduoti savo vaikams: niekas negali pakeisti Laisvės ir Nepriklausomybės. Ir kiekvienas iš mūsų už tai esame atsakingi.

Sveikatos, stiprybės ir taikos mums visiems. Už mūsų visų Laisvę!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.