Naujienos

VELYKŲ SAVAITGALIUI VILNIUS ŽADA VAKCINŲ ŠTURMĄ – KVIEČIA REGISTRUOTIS NORINČIUOSIUS

2021 04 01

Vilnius Velykas šturmuos vakcinomis nuo COVID-19 – sostinės savivaldybė per artėjantį savaitgalį ir dvi dienas po jo siekia vakcinuoti 17 tūkst. vilniečių, priklausančių kelioms prioritetinėms grupėms.

Šiuo metu skiepui „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina kviečiami registruotis senjorai (per 65 m.), su kuriais dar nebuvo susisiekta dėl vakcinų, pilnamečiai abiturientai, mokytojai, dėstytojai ir kiti švietimo sektoriaus darbuotojai, užsienio misijų dalyviai (diplomatai, kariai, aukšto meistriškumo sportininkai, kultūros ir meno sričių dalyviai – visi, kurie dėl savo darbo turės misijas užsienyje) bei sergantieji lėtinėmis ligomis (lėtinėmis širdies, kraujagyslių, plaučių, kepenų ligomis, turintys nutukimą, kai KMI viršija 35, sergantys diabetu ir kiti).

Pasitikrinti, ar priklausote vienai iš grupių, galite: http://bit.ly/velykuvakcinosgrupes.

Registracija vyksta per svetainę: https://vakcina.vilnius.lt/.

Registruojantis per elektroninius valdžios vartus bus galima pasirinkti vieną iš vakcinacijos laikų (nuo šeštadienio iki antradienio) ir vieną iš keturių vakcinavimo poliklinikų – Šeškinės, Centro, Antakalnio ir Karoliniškių.

Atkreipiame dėmesį, kad savaitgalį skiepytis bus siūloma tik „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina. Norinčiųjų kitos vakcinos Vilniaus miesto savivaldybė prašo laukti, kol jų atsiras daugiau.

Nuotrauka – iš portalo vilnius.lt.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.