Naujienos

VILNIUS NUSILENKĖ MEDIKAMS UŽ JŲ AUKSINES ŠIRDIS

2022 04 29

Vakar, po dvejų metų pertraukos, Vilniaus rotušėje buvo išdalyti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Tai sostinės valdžios įvertinimas už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą.

Tarp šešiolikos nusipelniusių sveikatos priežiūros darbuotojų buvo apdovanota ir ilgametė Šeškinės poliklinikos darbuotoja – direktoriaus pavaduotoja slaugai Renata Šturienė.

Mūsų kolegė Renata – savo darbui atsidavusi profesionalė. Ir ne tik teikiant sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir vadovaujant visai slaugos tarnybai. Jos nuolatinėmis pastangomis gerėja poliklinikos paslaugų kokybė. Jos iniciatyva poliklinikoje buvo įsteigta Mobilioji slaugos komanda, teikianti pagalbą pacientams namuose.

Nuo 2020-ųjų R. Šturienei teko dar vienas daugybės iššūkių pareikalavęs darbo baras – būti atsakingai už gyventojų skiepijimo nuo COVID-19 organizavimą, koordinavimą poliklinikoje, skiepobusuose, mobiliajame COVID-19 tyrimų punkte, Vilniuje, bei „Litexpo“ vakcinacijos centre. Pasiteiravus apie įveiktus iššūkius, Renata visų nuopelnų sau neprisiima ir sako, kad svarbiausia yra komanda, komandinis darbas ir bendros atsakomybės už patikėtą sritį suvokimas. O mes poliklinikoje labai gerai žinome: komanda suburta ne be didelių R. Šturienės pastangų ir jos stipraus tikėjimo, kad vis tiek viskas bus gerai. Kitaip tiesiog būti negali.

Šventinio vakaro metu Vilniaus mero padėkos raštais buvo apdovanotos dar dvi Šeškinės poliklinikos bendruomenės narės – gydytoja dermatovenerologė Inga Galinauskaitė ir bendrosios praktikos slaugytoja Ieva Getautienė.

Sveikiname savo mielas koleges šia gražia proga, džiaugiamės, kad jų atsidavimas profesijai ir sunkus darbas buvo pastebėti. Juk ši šventė ir apdovanojimai – tai garbė ir įvertinimas visai Šeškinės poliklinikos medikų ir pacientų bendruomenei.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.