VISI LAUKIAM KALĖDŲ!

2022 12 16

Gruodžio 20 d. 13–15 val. į III šeimos medicinos skyrių atvyks vyriausiasis Lietuvos Kalėdų Senelis. Visus, kurie tuo metu bus poliklinikoje ir turi slaptą viltį pasilabinti su šiuo svarbiu šventinio laikotarpio asmeniu, kviečiame užsukti į Vaikų poliklinikos III aukšto fojė.

Su Kalėdų Seneliu galima bus ir nusifotografuoti, gal ir kokių skanumynų gauti, jei šiemet buvote geri. O jeigu geri buvote ne visada, tai dar yra laiko mažumėlę pasistengti.

Poliklinika pasipuošusi, kalėdinė fotosienelė jau dabar paruošta – galite ateiti nusifotografuoti ir be Kalėdų Senelio, kaip tai padarė III šeimos medicinos skyrius.