Naujienos

VISUOMENĖ – TAI MES

2020 07 09

Šeškinės poliklinika atsiliepė į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento kvietimą prisidėti prie projekto „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“ viešinimo.

Šiuo projektu siekiama suteikti asmenims, priklausomiems nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, galimybę gauti psichologinės ir socialinės reabilitacijos paslaugas, kad jie galėtų sėkmingai integruotis į visuomenę. Nutraukus psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą sumažėja tokių asmenų socialinė atskirtis, gerėja jų psichinė sveikata, mažėja pavojus kitų žmonių saugumui, materialiniai nuostoliai dėl nusikalstamumo, nedarbo, eismo įvykių ir pan. Priklausomas nuo psichoaktyviųjų medžiagų asmuo imasi atsakomybės už savo gyvenimą, mokosi priimti pagalbą, dalyvauti socialinės psichologinės reabilitacijos programoje ir  įsipareigoja laikytis visų įstaigos taisyklių bei griežtos dienotvarkės.

Dalijamės įkvepiančiomis sėkmės istorijomis.

Taip primename, kad daugiau informacijos apie vienos iš priklausomybių – rūkymo – žalą, patarimų norintiems atsisakyti šio žalingo įpročio ir sėkmės istorijų galite ieškoti interneto svetainėje www.nerukysiu.lt