ŽMONĖS DĖKOJA IR LINKI IŠTVERMĖS

2022 11 04

Šeškinės poliklinikos kolektyvą vėl džiugina nuoširdžios pacientų padėkos.

Nijolė portale www.rekvizitai.lt parašė gražų atsiliepimą apie mūsų polikliniką:

„Neturiu kuo piktintis, o pagirti norisi. Visų pirma mūsų šeimos gydytoją Mariją Vainilaitienę. Neatmestinai gilinasi į sveikatos ypatumus, atidi, taktiška. Registratorės, laboratorijos darbuotojos vertos pagyrų. Jokių nesusipratimų, aptarnavimas geras. Ir atskambina, ir atrašo. Gerai veikia e.poliklinika.lt puslapis. Kol kas dar ne visai esu „etatinė“ poliklinikos pacientė, bet jaučiu – tvarka nebloga. Linkiu geros sveikatos ir ištvermės visiems visiems!“

Danė Buračienė savo padėką skiria FMAMR skyriaus vedėjai Audronei Rimeikienei „už atidų, nuoširdų išklausymą, patarimus skiriant procedūras. Tokį atidų jos darbą mačiau abu kartus, kai lankiausi.“

Kęstutis Ancuta jaučiasi dėkingas poliklinikos darbuotojams ir rašo: „Man 85 m. ir pripažinta visiška negalia, tačiau esu išsilavinęs ir visai Lietuvai gerai žinomas asmuo. Šiuo metu poliklinikos darbuotojos man teikia nemokamas slaugos ir globos namuose paslaugas. Esu dėkingas. Lenkiu galvą šioms darbuotojoms: direktoriaus pavaduotojai Renatai Šturienei, slaugytojai Beatai Eidukaitienei, vyresniajai slaugytojai Agatai Zdanovič ir jos padėjėjoms Jadvygai Bužinskienei ir Janinai Zacharevskienei. Janinai ypač dėkui. Dėkingas visai Šeškinės poliklinikai, ypač daugiametei šeimos gydytojai Irenai Smilgevičienei ir gydytojai Katerynai Martunovych. Ilgiausių Jums metų.“

Liongina Polonskaja gražius žodžius skiria gydytojui odontologui Jonui Pliopliui: „Kreipiausi į Odontologijos skyrių su ištinusiu žandu ir siaubingu skausmu ir patekau pas gydytoją Joną Plioplį. Nuoširdžiausiai dėkoju gydytojui Jonui ir jo asistentei Anželai Moravskai už atsidavimą, kantrybę, kruopštumą, atidumą ir profesionalumą. Net 2 valandas užtruko sutrupėjusios šaknies valymas po gabalėlį. Ačiū už psichologinį palaikymą skausmo akivaizdoje. Didžiuojuosi, kad esu Šeškinės poliklinikos pacientė ir kad joje dirba toks atsidavęs savo darbui odontologas Jonas Plioplys. Gydytojas iš pašaukimo! Telaimina Dievas jo asmeninį gyvenimą.

Dėkojame kolegoms ir mes.