Odontologijos paslaugos

Šeškinės poliklinikoje kvalifikuoti gydytojai odontologai ir burnos higienistai teikia diagnostines, gydomąsias ir profilaktines odontologines pirminės sveikatos priežiūros paslaugas vaikams ir suaugusiesiems. Odontologijos skyriuje naudojama pažangi medicinos įranga, kokybiškos plombavimo medžiagos.

Odontologijos skyriuje dirbantys specialistai:

  • apžiūri ir įvertina pacientų burnos ir dantų būklę;
  • atlieka dantų kietųjų audinių, dantų šaknų kanalų gydymą;
  • teikia dantų rovimo, pūlinių gydymo paslaugas;
  • atlieka profesionalią burnos higieną (nuvalo dantų apnašą, akmenis, poliruoja dantų paviršių);
  • atlieka profilaktinį vaikų dantų silantavimą (išdygę nuolatiniai krūminiai dantys pacientams padengiami silantinėmis medžiagomis);
  • pataria dantų priežiūros, burnos higienos klausimais.

Gyventojai, prisiregistravę prie poliklinikos (išskyrus vaikus ir jaunuolius, besimokančius bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau, nei jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis) už paslaugoms atlikti sunaudotas odontologines medžiagas ir vienkartines priemones moka pagal poliklinikoje taikomus įkainius, nustatytus pagal medicinos priemonių savikainą.

Vaikams ir jaunuoliams iki 18 metų vieną kartą per metus burnos higienisto paslaugos teikiamos visiškai nemokamai (nereikia mokėti nei už medžiagas, nei už medicinos priemones).

Registruotis vizitams pas gydytojus odontologus galima poliklinikos registratūroje, telefonu (8 5) 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt/.