Prisiregistravimas

KODĖL VERTA RINKTIS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKĄ

Savo sveikatos priežiūrą mums patikėjo jau daugiau kaip 84 000 pacientų. Jie žino:

 • poliklinikoje suburta beveik 70 profesionalių šeimos ir vaikų ligų gydytojų komanda – puiki galimybė išsirinkti sau tinkamiausią;
 • šeimos gydytojai nemokamai teikia PSDF biudžeto finansuojamas sveikatos priežiūros paslaugas;
 • pacientais visapusiškai rūpinasi 108 gydytojai specialistai, 37 gydytojai odontologai ir burnos higienistai;
 • yra galimybė pas gydytojus užsiregistruoti ir suplanuotus vizitus matyti bei atšaukti asmeninėje paciento paskyroje;
 • išsamūs tyrimai daromi greitai ir vienoje vietoje, paprastai vieno apsilankymo metu;
 • dauguma laboratorinių tyrimų rezultatų atlikimo dieną pateikiami paskyroje;
 • tyrimai daromi modernia medicinos įranga;
 • mokamų paslaugų kainos – tarp palankiausių Vilniuje;
 • prisiregistravus pas mus, nereikia rūpintis savo sveikatos istorija (kortele) – mes patys ją parsisiunčiame.

Mes sėkmingai rūpinamės įvairaus amžiaus pacientais – nuo kūdikio iki garbaus amžiaus senelio, o mūsų paslaugos orientuotos į ilgalaikį rezultatą.


PRISIREGISTRAVIMAS ATVYKUS Į POLIKLINIKĄ

Poliklinikoje kreipkitės į informacijos langelį (I poliklinikos korpuse).

Jums reikės:

 • užpildyti prašymą gydytis Šeškinės poliklinikoje, paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų ir pasirinkti konkretų šeimos ar vaikų ligų gydytoją.
 • jeigu norite gydytis Šeškinės poliklinikos Psichikos sveikatos centre – užpildyti prašymą dėl psichikos sveikatos priežiūros paslaugų.

Turite pateikti:

 • pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams),
 • vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens dokumentą.
KAIP PRIREGISTRUOTI NAUJAGIMIUS

Gimus vaikui, paskambinkite tel. +370 5 250 2000 ir praneškite, kad naujagimį norite registruoti Šeškinės poliklinikoje ir kad reikalinga jo apžiūra. Per 3 darbo dienas nuo pranešimo apie išvykimą iš gimdymo skyriaus mažylį aplankys ir apžiūrės gydytojas arba slaugytojas.

Pirmą kartą atvykti į polikliniką su naujagimiu reikia, iki vaikučiui sukaks 1 mėn. Atvykus būtina turėti vaiko gimimo liudijimą ir vieno iš tėvų asmens dokumentą. Su šiais dokumentais kreipsitės į Informacijos langelį ir užpildysite prašymą vaikutį gydyti Šeškinės poliklinikoje.

Priregistruoti naujagimį, jeigu jis jau turi asmens kodą, galima ir internetu. Tam vienas iš tėvų turi prisijungti prie savo paskyros https://e.poliklinika.lt (PRAŠYMAI / PRAŠYMAS PRISIREGISTRUOTI PRIE ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS / NORIU PRIREGISTRUOTI KITĄ ASMENĮ) ir nurodyti registruojamo asmens duomenis.

Vaikus iki 18 m. valstybė draudžia privalomuoju sveikatos draudimu, todėl už naujagimio apžiūrą, skiepus ir Teritorinės ligonių kasos lėšomis finansuojamus tyrimus ar kitas paslaugas gydymo įstaigoje mokėti nereikia.

JEI NORITE PAKEISTI SAVO ŠEIMOS (VAIKŲ LIGŲ) GYDYTOJĄ

Pacientas, kuris pageidauja gydytis pas kitą Šeškinės poliklinikos šeimos ar vaikų ligų gydytoją:

 • kreipiasi į Informacijos langelį poliklinikoje ir užpildo prašymą dėl gydytojo pakeitimo;
 • prisijungia prie savo paskyros https://e.poliklinika.lt (PRAŠYMAI / PRAŠYMAS PAKEISTI ŠEIMOS GYDYTOJĄ) ir prašymą parašo internetu.

Jei pasirinkto naujo gydytojo apylinkė nėra užpildyta, perregistruojama iškart; kitu atveju pacientas įtraukiamas į laukiančiųjų eilę ir perregistruojamas, kai tik atsilaisvina vieta pasirinkto gydytojo apylinkėje

VERTA ŽINOTI

Kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis ir užsienietis gali kreiptis į Šeškinės polikliniką dėl pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų. Jei asmuo draustas privalomuoju sveikatos draudimu, jis gali prisiregistruoti prie poliklinikos ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas (nemokamas) asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Asmenys, nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, už apsilankymus pas gydytojus ir atliekamus tyrimus moka pagal poliklinikos direktoriaus įsakymu patvirtintus įkainius.

Poliklinikoje į savo pasirinktą apylinkės gydytoją (šeimos, vaikų ligų) pacientai kreipiasi visais sveikatos sutrikimų atvejais. Esant būtinybei, gydantis gydytojas siunčia konsultacijos pas reikiamus gydytojus specialistus.

Jei reikia būtinosios medicinos pagalbos, ją suteiks budintis arba bet kuris kitas tuo metu dirbantis gydytojas.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už priregistravimo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai moka 0,29 euro. Asmenys, kurie prie Šeškinės poliklinikos registruojasi internetu, šio mokesčio nemoka.

Jeigu pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisiregistravimo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 euro.

Kai asmuo atvyksta mokytis į stacionarinę mokymosi įstaigą arba grįžta į nuolatinę gyvenamąją vietą, baigia mokslus ir pasirenka kitą įstaigą, moka 0,29 euro mokestį.  

BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.