Prisiregistravimas

Prisiregistravimas prie Šeškinės poliklinikos

Kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis ir užsienietis gali kreiptis į Šeškinės polikliniką dėl pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų. Jei asmuo draustas privalomuoju sveikatos draudimu, jis gali prisiregistruoti prie poliklinikos ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas (nemokamas) asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Asmenys, nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, už apsilankymus pas gydytojus ir atliekamus tyrimus moka pagal poliklinikos direktoriaus įsakymu patvirtintus įkainius.

Jeigu norite tapti mūsų pacientu, lauksime Jūsų poliklinikos Informacijos langelyje (I poliklinikos korpuse). Jums reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje (poliklinikoje), paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų ir pasirinkti konkretų šeimos ar vaikų ligų gydytoją. Su savimi prašome turėti tokius dokumentus: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams), vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pacientai, norintys gydytis Šeškinės poliklinikos Psichikos sveikatos centre, prašymą dėl pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų turės užpildyti poliklinikos Informacijos langelyje.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už priregistravimo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai moka 0,29 euro. Asmenys, kurie prie Šeškinės poliklinikos registruojasi internetu, šio mokesčio nemoka.

Jeigu pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisiregistravimo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 euro.

Kai asmuo atvyksta mokytis į stacionarinę mokymosi įstaigą arba grįžta į nuolatinę gyvenamąją vietą, baigia mokslus ir pasirenka kitą įstaigą, moka 0,29 euro mokestį.   

Prisiregistruoti prie Šeškinės poliklinikos internetu galite čia:

PRIMENAME:

Poliklinikoje į savo pasirinktą apylinkės gydytoją (šeimos, vaikų ligų) pacientai kreipiasi visais sveikatos sutrikimų atvejais. Esant būtinybei, gydantis gydytojas siunčia konsultacjai pas reikiamus gydytojus specialistus.

Jei reikia būtinosios medicinos pagalbos, ją suteiks budintis arba bet kuris kitas tuo metu dirbantis gydytojas.

Kaip užregistruoti naujagimius pas Šeškinės poliklinikos vaikų ligų arba šeimos gydytojus

Gimus vaikui, paskambinkite tel. 8 5 250 2000 ir praneškite, kad naujagimį norite registruoti Šeškinės poliklinikoje ir kad reikalinga jo apžiūra. Per 3 darbo dienas nuo pranešimo apie išvykimą iš gimdymo skyriaus mažylį aplankys ir apžiūrės gydytojas arba slaugytojas.

Pirmą kartą atvykti į polikliniką su naujagimiu reikia, iki vaikučiui sukaks 1 mėn. Atvykus būtina turėti vaiko gimimo liudijimą ir vieno iš tėvų asmens dokumentą. Su šiais dokumentais kreipsitės į Informacijos langelį ir užpildysite prašymą vaikutį gydyti Šeškinės poliklinikoje.

Priregistruoti naujagimį, jeigu jis jau turi asmens kodą, prie Šeškinės poliklinikos galima ir internetu. Tam vienas iš tėvų turi prisijungti prie savo paskyros https://e.poliklinika.lt (PRAŠYMAI / PRAŠYMAS PRISIREGISTRUOTI PRIE ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS / NORIU PRIREGISTRUOTI KITĄ ASMENĮ) ir nurodyti registruojamo asmens duomenis.

Vaikus iki 18 m. valstybė draudžia privalomuoju sveikatos draudimu, todėl už naujagimio apžiūrą, skiepus ir Teritorinės ligonių kasos lėšomis finansuojamus tyrimus ar kitas paslaugas gydymo įstaigoje mokėti nereikia.

Jei norite pakeisti savo šeimos (vaikų ligų) gydytoją

Jeigu pacientas pageidauja gydytis pas kitą Šeškinės poliklinikos šeimos ar vaikų ligų gydytoją, jis gali tai padaryti, kai:

  • kreipiasi į Informacijos langelį poliklinikoje ir užpildo prašymą dėl gydytojo pakeitimo.
  • prisijungia prie savo paskyros https://e.poliklinika.lt (PRAŠYMAI / PRAŠYMAS PAKEISTI ŠEIMOS GYDYTOJĄ) ir prašymą parašo internetu.

Jei pasirinkto naujo gydytojo apylinkė nėra užpildyta, perregistruojama iškart; kitu atveju pacientas įtraukiamas į laukiančiųjų eilę ir perregistruojamas, kai tik atsilaisvina vieta pasirinkto gydytojo apylinkėje.

 

BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.